Головна » 2013 » Вересень » 4 » Не проспіть день відкритих дверей

Не проспіть день відкритих дверей

Театр, як усім відомо, починається з вішалки, а ВНЗ - з дня відкритих дверей. Саме цей захід дозволяє багатьом абітурієнтів прийняти остаточне рішення про поступлення в обраний інститут.

Найчастіше, дні відкритих дверей навчальні заклади проводять або навесні, або восени. Інформація про намічену подію широко афішується в оголошеннях на офіційному сайті ВНЗ та інформаційних стендах, анонсується в тематичних виданнях та інтернет ресурсах. Чи приймати участь у заході справа суто особиста, але фахівці стверджують, що бажано - в першу чергу це потрібно самому абітурієнтові.

Конфликты в семье стали хроническими? На сайте Вы можете получить консультацию профессионального психолога Александра Коломийчука. Если Вас действительно заботит Ваше здоровье и здоровье Вашей семьи - это Ваш шанс найти то слабое звено, где Ваша система взаимоотношений порождает эти конфликты.

Захід для жайворонків ...

День відкритих дверей - досить довгий захід. Початок, як правило, призначають на 8-10 ранку, і триває воно не менше п'яти - шести годин. У деяких виникає спокуса прийти пізніше, адже попереду фактично цілий день, часу багато, а значить все встигну. На ділі, на день відкритих дверей краще з'явитися заздалегідь, приблизно за півгодини до початку офіційної частини, це дозволить спокійно озирнутися, вивчити порядок денний, погортати рекламні буклети і методичні брошури ( в них нерідко можна знайти відповіді, якими задаються майбутні студенти ).
регламент

Схема дня відкритих дверей однакова у всіх вузах:

загальний збір ;
вступна частина ;
показ коротенького відеоролика про ВНЗ ;
вступне слово ректора ;
виступ двох - трьох представників адміністрації;
консультація в аудиторії обраного факультету .

FAQ

По завершенні офіційної частини , абітурієнти та їх батьки мають можливість задавати будь хвилюючі їх питання . Часто це проходить у вигляді « записок із залу» , багато гостей соромляться звертатися безпосередньо до ректора .

Найбільш часто задаються умовно можна розділити на дві групи:

- загальні ( ймовірні форми навчання , наявність військової кафедри , розклад проведення вступних іспитів і т. д.);
- конкретні , пов'язані безпосередньо до певної спеціальності або спеціалізації - такі питання переважніше задавати по закінченні загальних зборів , вже безпосередньо на факультеті , в цьому випадку є шанс отримати вичерпну інформацію.

На підставі того , як ректор і інші представники установи на дні відкритих дверей буду відповідати на запитання учасників , можна отримати уявлення не тільки про їх майстерності в ораторському мистецтві , але також визначити « прозорість » і « відкритість » навчального закладу взагалі. Презентація ВУЗу це не місце « туману » і нальоту таємничості - всі задані питання мають отримати конкретні та вичерпні відповіді . Кожен аспект , пов'язаний з навчанням не може бути предметом комерційної таємниці .