Головна » 2013 » Серпень » 24 » Як організувати випуск стінгазети?

Як організувати випуск стінгазети?

Душею стіннівки є редколегія. Підберуться в редакційну колегію активні, бойові хлопці - газета буде живий, цікавою. Редколегія вибирається на зборах колгоспників або виділяється партійної, комсомольської організацією спільно з правлінням колгоспу. До роботи в редколегії треба обов'язково залучити молодь, яка пише вірші, вміє малювати.

Головне в роботі газети - оперативність, злободенність, уменье домагатися результатів. Газету будуть поважати, прислухатися до її голосу, якщо вона буде писати про ті справи, які хвилюють колгоспників, писати гостро, сміливо критикувати недоліки, бичувати ледарів, розповідати про кращих людей колгоспу, про те, як вони працюють і досягають успіху.

Хотите снять рекламу, которая действительно зацепит внимание зрителей? Профессиональная видео студия Киев Sunrise гарантирует отменное качество, т.к. работает уже годами в этой сфере. Сложность монтажа может быть любая, и ограничена она лишь полетом вашей фантазии.

Газета повинна бути дієвою. Якщо надрукована замітка, яка критикує якісь непорядки, редакційна колегія повинна домогтися, щоб ці непорядки були усунені. Газета, яка тільки критикує, але не досягає результатів, не може користуватися повагою серед колгоспників. І писати в таку газету не будуть. «Що писати? Все одно так залишиться ", говорять про такий газеті. І навпаки, коли колгоспники переконаються, що газета допомагає, в неї будуть охоче писати, у газети з'явиться актив.

Заклики чи гасла пишуться на червоній матерії, на аркушах паперу, на дошках. Вони роз'яснюють зміст і важливість політичних кампаній окремих сільськогосподарських заходів, закликають до активної участі в них. наприклад:

«Піонери і школярі! Дружно виходите на прополку полів. Знищимо бур'яни, зберемо високий урожай! "

«Пам'ятайте: одна рослина бур'яну-вівсюга бере з грунту вологи в півтора рази більше, ніж одна рослина пшениці. Очищайте поля від бур'янів! "