Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Математичне програмування

Аналіз коефіцієнтів цільової функціїУривки

Під впливом різних обставин ціна одиниці продукції на підприємстві може змінюватися (збільшуватися чи зменшуватися). І тому завжди цікаво знати, у межах яких змін ціни продукції кожного виду структура оптимального плану виробництва залишається постійною.
Для визначення інтервалів зміни коефіцієнтів цільової функції скористаємось розглянутими в § 4.5.2. положеннями. Як було з’ясовано, перетворення симплексної таблиці при зміні коефіцієнтів цільової функції стосуються лише елементів оцінкового рядка. Дослідимо питання зміни коефіцієнтів цільової функції для прикладу 4.6.

Повна інформація про роботу

конспект "Аналіз коефіцієнтів цільової функції" з предмету "Математичне програмування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 23:18. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 451 та скачано 55 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали