Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Бухгалтерський облік

Фінансовий облікУмови задач

1. Виробниче підприємство відвантажило покупцям продукцію власного вироб-ництва на суму 24000 грн. з ПДВ. Оплату за цю поставку отримано повністю. Також було отримано від постачальників сировину за 12000 грн. з ПДВ. Оплату здійснено повністю. Скласти журнал господарських операцій, вказати первинні документи, визначити суму ПДВ, яка підлягає сплаті (відшкодуванню) з бюджету.
2. Посадовий оклад вантажника - 950 грн. Встановлена доплата 12% за інтенсивність роботи, а також премія 40% за своєчасне розвантаження товарів з урахуванням доплати. Утримано за матеріали, придбані на підприємстві 50 грн. Вантажник користується пільгами як чорнобилець 1 категорії. Нарахувати заробітну плату за місяць, виконати необхідні утримання, відобразити операції на рахунках обліку.
3. Посадовий оклад офіс-менеджера - 870 грн. Нарахована премія у розмірі 30% від окладу. За місяць відроблено 10 робочих днів. 12 робочих днів офіс-менеджер знаходився на лікарняному. Заробіток за попередні 6 місяців склав 5850 грн. при кількості робочих днів 126. Трудовий стаж –7 років. Нарахувати заробітну плату за місяць, виконати необхідні утримання, відобразити операції на рахунках обліку.
4. Необхідно: скласти бухгалтерські проводки; вказати первинні документи; визначити собівартість виготовленої продукції. При виробництві 5 столів здійснені наступні витрати: 1) відпущено матеріали на суму 900 грн., МШП – 200 грн.; 20 нараховано заробітну плату робітникам основного виробництва – 800 грн.; 3) проведено відрахування на соціальні заходи; 4) акцептовано рахунок Енергозбуту за електроенергію, використану для виробни-чих потреб – 600 грн., для опалення приміщення офісу – 300 грн.; 5) нараховано знос деревообробних верстатів – 100 грн.
5. Водій працює на двох підприємствах А і Б. На підприємстві А він отримує дохід у вигляді заробітної плати як за місцем основної роботи в розмірі 1830 грн. На підприємстві Б він отримує дохід у вигляді заробітної плати як за неосновним місцем роботи в розмірі 630 грн. На цьому водій є чорнобильцем 1 категорії. Водій написав заяву на підприємство Б з проханням застосувати при обчисленні податку на доходи соціальну пільгу та додав необхідні документи. Яку суму податку на доходи повинен сплатити водій?
6. Посадовий оклад працівника -1020 грн. Він є самотнім батьком, що утримує ди-тину віком до 18 років. При утриманні податку на доходи бухгалтер виконав наступний розрахунок: (1020-20,40-10,20-5,10)*15% Чи погоджуєтесь Ви з цим розрахунком? Відповідь обґрунтувати.

Розв'язок задач доступний після скачування...

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Фінансовий облік" з предмету "Бухгалтерський облік". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 21:39. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 673 та скачано 56 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...