Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Бухгалтерський облік

Фінансовий та бухгалтерський облікУмови задач

1. Фірма відрядила свого співробітника Іванова А.А. з 15.04.2010 по 20.04.2010 у м. Одеса. З каси йому було видано аванс у розмірі 1000 грн. Після повернення з відрядження Іванов А.А. надав авансовий звіт. У дорозі працівник перебував 2 дні. Згідно звіту витрати на проживання складали 180 грн. на добу з ПДВ без харчування, витрати на проїзд – по 72 грн. з ПДВ туди і назад. Розрахувати загальну суму витрат на відрядження, відобразити операції на рахунках, вказати первинні документи.
2. На АТ "Азот” прийшли до висновку про необхідність ліквідації конвеєрної лінії у зв’язку з її фізичним зносом. Первісна вартість лінії – 3000 грн., знос – 2200 грн.
Визначити, які дії необхідно провести на підприємстві при ліквідації. Який фінансовий результат такої операції.
Вхідні дані: Касові операції за вересень поточного року. На підставі цих даних оформити касову книгу.
3. На АТ "Азот” прийшли до висновку про необхідність ліквідації конвеєрної лінії у зв’язку з її фізичним зносом. Первісна вартість лінії – 3000 грн., знос – 2200 грн. Визначити, які дії необхідно провести на підприємстві при ліквідації. Який фінансовий результат такої операції.
4. ТОВ "Алиса” видало переказний вексель, який не було акцептовано платником. Необхідно визначити, чи може підприємство зняти з себе відповідальність за платіж за таким векселем.
5. Підприємством "Будкомплект” були придбані товари – деревообробні верстати в кількості 5 шт. за первинною вартістю 2880 грн. (з ПДВ). У зв’язку з розширенням діяльності керівництвом підприємства було вирішено один з вер-статів використати як основний засіб виробництва. При цьому витрати на установку і налагодження верстата здійснювалися сторонньою організацією в розмірі 720 грн. (з ПДВ), витрати електроенергії склали 240 грн. (з ПДВ). Відобразити операції з переведення товару в основний засів підприємства "Будкомплект”.
6. В результаті підмиву підгрунтовими водами підлягає зносу частина водо-провідних мереж. Первісна вартість частини мережі, що ліквідовується – 8000 грн. Сума зносу мережі на момент ліквідації склала 55% від первісної вартості. Понесені наступні витрати на розбирання: нарахована зарплата – 800 грн., оплачені послуги сторонньої організації – 720 з ПДВ. Оприбутковані труби во-допровідні на суму 500 грн. Вказати кореспонденцію рахунків та первинні документи. Визначити фінансовий результат від ліквідації частини водопровідних мереж.

Розв'язки задач доступні після скачування...

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Фінансовий та бухгалтерський облік" з предмету "Бухгалтерський облік". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 21:14. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 675 та скачано 68 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...