Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Бухгалтерський облік

Бухгалтерський та фінансовий облікУмови задач

Хотите продать хороший уникальный товар, но его не замечают? На доске объявлений bokas.info Ваше предложение увидят сразу. Просто откройте форму, заполнив которую, вы сможете опубликовать ваше объявление любой тематики абсолютно бесплатно.

1. ТОВ Асторія від покупця надійшла попередня оплата за виконання робіт у сумі 6000 грн. (у т.ч. ПДВ). Фактична вартість виконаних робіт склала 4200 грн. (з ПДВ). Залишок грошових коштів у сумі 1800 грн. повернуто замовнику. Фактична собівартість послуг дорівнює 2800 грн. Необхідно: на підставі даних визначити необхідні суми, скласти журнал реєстрації господарських операцій, вказати первинні документи.
2. Підприємство придбало через посередницьку фірму два комплекти запасних частин на двигуни вантажівок. Вартість одного комплекту 2400 грн. (з ПДВ). Сума комісійної винагороди посереднику 240 грн. (з ПДВ), вартість доставки на підприємство 120 грн. (з ПДВ), вартість нових контейнерів для зберігання запчастин 35 грн. (без ПДВ). Якою первісна вартість придбаних цінностей?
3. Працівникам підприємства надані довгострокові позики з поточного рахунку в банку: Кравченку на суму 1200 грн. (погасив позику основними засобами), Коломійчук на суму 1000 грн. (сума позики утримана з зарплати), Степаненко на суму 2100 грн. (не повернув в зазначений термін, підприємство звернулося до суду). Необхідно: скласти журнал реєстрації господарських операцій, вказати первинні документи.
4. У зв’язку з фізичним зносом та непридатністю до експлуатації ліквідовано комп’ютер, який знаходиться в бухгалтерії підприємства, первісна вартість 860 грн., знос 780 грн., 1992 виготовлення, придбаний та введений в експлуатацію в жовті 1992 року. Від ліквідації одержано і оприбутковано на склад згідно на-кладної 132 від 15.10.ц.р.: екран захисний 1 шт. по ціні 35 грн., плати зі змістом дорогоцінних металів (срібло) 9 грам по ціні 2.70 грн. за грам. Необхідно: скласти журнал реєстрації господарських операцій, вказати первинні документи.
5. На підставі наведених даних скласти журнал реєстрації господарських операцій: 1) Придбано дві облігації ТОВ Світязь (номінальна вартість кожної 500 грн.); 2) Відображено операції з нарахування відсотків по придбаних облігаціях (9%); 3) Отримано кошти на поточний рахунок від ТОВ Світязь в погашення облігацій: на вартість облігацій; на суму нарахованих відсотків; 4) Одержано вексель від ПП Росинка в погашення заборгованості за відвантажену йому раніше готову продукцію 3000 грн.

Розв'язки задач доступні після скачування...

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Бухгалтерський та фінансовий облік" з предмету "Бухгалтерський облік". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 21:05. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 733 та скачано 70 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...