Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Практика на ЗАТ "Українська фондова біржа"Зміст

ВСТУП
1. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НА УФБ ПАКЕТІВ АКЦІЙ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ, ЩО НАЛЕЖАТЬ ДЕРЖАВІ
2. ФРАНЦУЗЬКА СИСТЕМА ВЕДЕННЯ ТОРГІВ
3. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ТОРГІВ ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОННИХ ТОРГІВ УКРАЇНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ БІРЖІ
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ДОДАТКИ

ВСТУП

Фондовий ринок є серцевиною ринкових економічних відносин, тому що він забезпечує вільне переміщення капіталу між різними секторами економіки сприяє її структуризації у відповідальності до умов часу оскільки цінні папери є похідними від вартості основних фондів підприемств їх компаній. В Україні фондовий ринок знаходиться на стадії становлення та потребує подальшого розвитку на цивілізованих, загально прийнятих у світі засадах. У фінансовій сфері фондовий ринок відіграє більш важливу роль ніж грошово-кредитний ринок, перевищуючи грошово-кредитний ринок за обсягами у середньому втричі.
В Україні відбувається бурхливий розвиток економіки, на мою думку цей розвиток дасть поштовх подальшому розвитку Фондового Ринку в Україні, який у нас на відміну від інших більш розвинутих держав Європи, тільки нещодавно почав формуватись.
Я вважаю, що майбутня діяльність Фондового Ринку в Україні буде забезпечуватись за рахунок Фондової Біржі, а не за рахунок хаотичної позабіржової діяльності. На мою думку це позитивно вплине на діяльність Фондового ринку, а також на діяльність сфер економіки які тісно пов’язані з діяльністю Фондового Ринку, таких як грошово-кредитний ринок та ринок міжбанківських відносин та загалом усієї економіки.

ВИСНОВКИ

Під час проходження практики були досягнуті усі цілі та виконані поставлені задачі: отримано практичний досвід щодо торгів з голосу та в електронному режимі шляхом безпосередньої участі в їх проведенні; вивченні всі нормативні документи, що регулюють процедури проведення цих торгів; ознайомлено з порядком проведення торгів по французькій системі.
Отже, можна зробити висновки щодо проходження практики на Українській фондовій біржі:
1. Процедура проведення торгів є дуже складним процесом, незалежно від виду аукціону, кількості покупців, лотів, що пропонуються до продажу, тому що, обовязковою умовою ефективного проведення торгів та участі в них є обізнаність щодо порядку ведення торгів.
2. Ліцетатор є головною особою торгів, який не тільки проводить торги, а й має контроювати усю ситуацію під час торгів.
3. Чим більша ринкова ціна акцій тим більш інвестиційно привабливе підприємство.
4. Обов’язковою умовою оформлення біржового контракту є правильне оформлення факту придбання акцій.
5. Система електронних торгів – це програмний продукт який покликаний на полегшення процедури проведення торгів в електронному режимі. Він має ряд суттєвих переваг і довів свою дієздатність.
6. Навчальна практика на Українській Фондовій Біржі це можливість не тільки вивчити структуру, функції та внутрішню будову Фондової Біржі, а й здобути практичні знання щодо проведення торгів та заповнення документації.

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

1. Алехин Б. “Рынок ценных бумаг” М. 2001 р.
2. Драчов С. “Фондові ринки ” 2000 р.
3. “Економіка України” 2003 р.
4. Мусатов В. “Фондовая биржа” ж. “Вопросы Экономики” 1999 г.
5. Павленко А., Пастухов А., Войчак А. “Концепція і організаційно – економічні принципи розвитку національного ринку України

Повна інформація про роботу

звіт з практики "Практика на ЗАТ "Українська фондова біржа"" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 07.03.2011 в 06:27. Автором даного матеріалу є Богдан. З моменту опублікування роботи її переглянуто 911 та скачано 69 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Богдан...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали