Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Реферати українською

Вимірювальна інформаційна система для контролю стану автогрейдераЗміст

Перелік умовних позначень, символів, одиниць, скорочень і термінів….4
Вступ.5
1. Структура побудови вимірювально-інформаційної системи для контролю стану автогрейдера .7
2. Обґрунтування вибору елементної бази..14
Висновок.20
Перелік посилань...21

ВСТУП

Ищешь гараж для автомобиля? Посмотри объявления аренды гаражей в Киеве на krysha.ua. Недорогая аренда стоянки киев это вполне доступно. Просто выбери для себя подходящее предложение и свяжись с владельцем гаража. Такой подход сохранит твое время и деньги.
Успіх сучасного дорожнього будівництва значною мірою залежить від ефективності використання і рівня технічної готовності засобів механізації. Збільшення обсягу будівельних робіт і їх собівартість, умови організації робіт значною мірою залежить від розвитку і стану дорожньо-будівельних машин.
В умовах експлуатації необхідно контролювати технічний стан машин. Відмова машини відбувається раптово, але до неї поступово призводять зношування деталей, втомні явища, зміна властивостей мастильних матеріалів і інші процеси, що залежать від часу та умов експлуатації. Одним з найбільш перспективних шляхів підвищення якості і надійності дорожніх машин є їх технічне діагностування.
Дорожні машини працюють в важко навантажених режимах. В процесі їх експлуатації необхідно постійно контролювати технічний стан робочих органів і конструкції несучої рами. На сьогоднішній день це здійснюється періодично, під час річного технічного обслуговування на спеціалізованих стендах. При цьому моделюються лише деякі динамічні режими роботи дорожніх машин. Достовірність та точність даних такої діагностики залишається низькою.
Шляхів підвищення ефективності роботи діагностичної системи дорожніх машин може бути декілька:
1. Зменшення періодичності технічного обслуговування.
2. Ускладнення методик використовуваного стендового обладнання.
3. Використання бортової діагностичної системи, побудованої на основі вимірювально-інформаційної системи (ВІС).
Перші два шляхи дозволяють вирішити задачу достовірної діагностики автогрейдера в динамічних режимах роботи лише частково, незважаючи на значні матеріальні витрати.
Найбільш прийнятним є третій шлях. Використання бортової діагностичної системи, побудованої на основі ВІС, дає нам можливість проводити технічну діагностику в реальних умовах експлуатації з урахуванням всіх режимів роботи дорожньої машини, міри навантаженості та зносу конструкції, агрегатів і вузлів. Поклавши в основу побудови системи діагностики автогрейдера ВІС, можна успішно вирішити такі завдання як одночасний збір вимірювальної інформації зі всіх датчиків, її об'єднання і ототожнення, документування, обробка і видача інформації.
Ефективність використання ВІС в значній мірі залежить від правильного вибору типу контрольованого параметра, періодичності проведення вимірювань і розміру вибірки вимірюваного параметра.

ВИСНОВОК

У курсовому проекті розроблено ВІС для контролю стану автогрейдера. Розроблена ВІС дозволяє вимірювати основні параметри стану автогрейдера. Також було оптимізовано найбільш важливі параметри, які необхідно вимірювати для контролю стану автогрейдера, для кожного з режимів навантаження, кількість та період вимірювань. Періодичність вимірювань приведено у відповідність до динаміки вимірюваних параметрів.
Використання бортової діагностичної системи, побудованої на основі розробленої ВІС, дасть нам можливість проводити технічну діагностику в реальних умовах експлуатації з урахуванням всіх режимів роботи дорожньої машини, міри навантаженості та зносу конструкції, агрегатів і вузлів. Поклавши в основу побудови системи діагностики автогрейдера розроблену ВІС, ми успішно вирішимо такі завдання як одночасний збір вимірювальної інформації зі всіх датчиків, її об'єднання і ототожнення, документування, обробка і видача інформації.
Повна інформація про роботу

проект "Вимірювальна інформаційна система для контролю стану автогрейдера" з предмету "Вимірювальні інформаційні системи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 12.02.2012 в 00:23. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 340 та скачано 31 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

курсовий проект з вимірювальних інформаційних систем


Подібні матеріали