Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Звіти з практики

Звіт з економічної практики на ВАТ “Бродівський консервний завод”



Зміст

Вступ
1. Загальна характеристика ВАТ “Бродівський консервний завод”
2. Організація фінансової роботи підприємства.
3. Перелік чинних нормативно-правових актів та інших документів щодо фінансово-господарської діяльності підприємства.
4. Економічний розвиток підприємства.
5. Аналіз діяльності підприємства.
Висновки та пропозиції
Додатки

Вступ

Під час проходження даної практики я ставлю за мету закріпити та підсилити набуті знання у вищому навчальному закладі “Львівська політехніка”. Для цього досліджу та проаналізую весь хід економічної діяльності підприємства на котрому буду проходити практику (ВАТ “Бродівський конснрвний завод”).
Під час проходження економічної практики я ознайомлюсь та засвою перелік нормативних актів, законів, указів в рамках яких функціонує дане підприємство. Ознайомлюсь з первинними документами бухгалтерського обліку, за допомогою яких здійснюються розрахунки з замовниками, постачальниками, підзвітними особами, засновниками та працівниками.
Отже, наведемо перелік завдань, які я ставлю собі за мету під час проходження цієї економічної практики:
1. ознайомитись з правовими і економічними основами діяльності даного підприємства. На підставі яких документів працює дане підприємство.
2. ознайомитись з організаційною і управлінською структурою даного підприємства
3. ознайомитись та проаналізувати систему фінансових взаємовідносин підприємства з контрагентами, працівниками та засновниками.
4. описати структуру та функції фінансового відділу підприємства і подати характеристику грошових потоків, форм розрахунків, інструментів фінансового планування.
Усі вище поставлені завдання сприятимуть росту моїх теоретичних знань та практичних навичок, допомагатиме у прийнятті важливих рішень пов’язаних з моєю подальшою діяльністю.





Повна інформація про роботу

звіт з практики "Звіт з економічної практики на ВАТ “Бродівський консервний завод”" з предмету "Звіти з практики". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 28.10.2010 в 22:37. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 4996 та скачано 380 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали