Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економіка підриємства

Економіка підприємства (задачі)Умови задач

1. Після усіх відрахувань і платежів від прибутку у розпорядженні цукрового заводу залишилося 1053 тис. грн. Сумарні додані витрати виробництва продукції становлять 6150 тис. грн. За даними таблиці розрахувати внутрішні планово-розрахункові ціни на продукцію цеху з виробництва цукру.
2. За результатами роботи у минулому місяці цеху перераховано відповідну суму заробітної плати і відповідну суму до фонду матеріального заохочення. Однією з бригад допущений брак. За кожний процент невиконання плану фонд матеріального заохочення цеху зменшується на 3,1%. Брак відшкодовується повністю з цього фонду. Визначити, як зміниться фонд оплати праці цеху.
3. Бригада з чотирьох осіб працює за єдиним нарядом відповідно до спільного кі-нцевого результату. Розподіл відрядного заробітку здійснюється пропорційно кіль-кості відпрацьованих днів і коефіцієнтів трудової участі (КТУ). Ці дані наведені у таблиці. За місяць бригаді нараховано 3560 грн. зарплати, в тому числі 3060 грн. - відрядний заробіток, решта, тобто 500 грн. - індивідуальні доплати.
4. Підприємство виготовляє три вироби, показники яких наведені у таблиці. Загальні річні постійні витрати становлять 155 000 грн. Потрібно: визначити річний обсяг виготовлення і продажу кожного виробу в заданій пропорції, який забезпечує беззбитковість виробництва.

Розв'язок задач доступний після скачування...

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Економіка підприємства (задачі)" з предмету "Економіка підриємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 21:52. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 987 та скачано 98 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали