Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Фінанси підприємства

Економічні аспекти управління ринком цінних паперівАнотація

Розглянуто актуальне для ринку цінних паперів України питання взаємодії різних об'єктів управління щодо суб'єкта управління — угоди з цінних паперів і відносини у зв'язку з угодою. Запропоновані формули і методи векторної алгебри дають змогу оптимізувати економічні параметри управління за обраною координатою, наприклад, доходу, фінансового результа¬ту, вартості обслуговування цінних паперів.

Список використаної літератури

1. Кондрашихін А. Б. „Економічні аспекти управління ринком цінних паперів” – Фінанси України, №7 – 2003.
2. Фашевський М. І., Чернюк Л. Г. Методологічні засади комплексного розвитку ПС як теоретична основа формування регіональної соціально-економічної політики України // Регіональна економіка. – 1998 - №1 – С. 5-11.
3. Фондовий ринок України. Навчальний посібник / Керівник авт. кол. В. В. Оскольський – К.: Скарбниця. – 1994.
4. Кондрашихин А. Б. Оценка рисков инвестирования на рынке ценных бумаг. – Севастополь: РИБЭСТ. 2002

Повна інформація про роботу

реферат "Економічні аспекти управління ринком цінних паперів" з предмету "Фінанси підприємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 31.10.2010 в 20:55. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 382 та скачано 31 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали