Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Практичне застосування механізмів управління запасами матеріалівУривки

Для спрощення приймемо, що підприємство користується тільки десятьма (10) матеріалами. Для початку, необхідно визначити які з цих матеріалів вже настав час закупити, а які можуть ще почекати. Відзначимо, що всі матеріали є матеріалами залежного попиту, тобто знаючи точну потребу в них в принципі можна обійтися без методів прогнозування. Однак по деяких матеріалах, потреба в яких поки не з’явилась, потреба може виникнути в будь-який момент, тому що цей матеріал постійно використовується, іншими словами треба враховувати можливу потребу не тільки виходячи з нормативів, але і виходячи з прогнозів по споживанню того або іншого матеріалу. У механізмі програми запропонований механізм пошуку дефіциту по двох цих напрямках.
Нормативна потреба в матеріалах інформаційною системою розраховується виходячи з відображених у ній запусків партій продукції, що виробляється. Система розраховує нормативну потребу в матеріалах необхідних для виробництва кожного конкретного виробу на підставі зв'язків зазначених у дереві об'єкта виробу. Після цього вона підсумовує всі норми по запущеним у виробництво виробам, виробництво яких на даний момент ще продовжується. Однак для запущених у виробництво партій виробів уже могла відбуватись видача матеріалів, тому нормативна потреба програмою коректується за формулою:
Н.п'=Н.п-В.м.;
де Н.п—загальна нормативна потреба в матеріалах по виробах, що знаходяться у виробництві;
В.м.- вже видані матеріали на, ті партії виробів, що знаходяться у виробництві або МВО які відповідають за їх виробництво;

Повна інформація про роботу

реферат "Практичне застосування механізмів управління запасами матеріалів" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.08.2010 в 14:53. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 324 та скачано 33 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали