Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Економетрія

Загальна лінійна економетрична модельУривки

На будь-який економічний показник Y, як правило, впливає не один, а декілька факторів (регресорів) . Так, наприклад, попит населення на певний товар буде визначатися не тільки ціною на нього, але й цінами на його замінники, доходами споживачів й іншими факторами. У низці досліджень аналізується зв’язок доходу працівника певної галузі виробництва від його рівня освіти, віку, стажу роботи в цій галузі.

Повна інформація про роботу

конспект "Загальна лінійна економетрична модель" з предмету "Економетрія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 23:37. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 920 та скачано 43 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали