Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Фінанси підприємства

Службова та комерційна таємниця як об’єкт цивільного праваЗміст

Вступ 3
1. Право на нерозкриту інформацію 4
2. Законодавство у сфері промислової власності
2.1 Історія розвитку законодавства у сфері промислової власності 5
2.2 Аналіз законодавства у сфері промислової власності 8
3. Право інтелектуальної власності 12
Висновки 19
Список використаної літератури 20

Вступ

Хто володіє інформацією,
той володіє світом.

Уїнстон Черчілль.

В даний час будь-які таємниці поділяються на державні і комерційні (промислову та інтелектуальну власність). Таким чином, в області цивільного права виділився інститут приватного права, що захищає інтереси підприємців.
В даному рефераті я прагну розглянути такі актуальні питання сьогодення як захист комерційної та службової таємниці юридичними правами підприємств та приватних підприємців. Це питання набуває все більшої значущості в останні роки, по мірі того як українська економіка просувається на шляху до розвинених ринкових відносин.
В першому розділі своєї роботи я розглянув саме поняття права на нерозкриту інформацію, а саме на інформацію яка не підлягає широкому розголошенню з метою запобігання можливим комерційним, фізичним та моральним збиткам. Такого поняття в Цивільному кодексі не передбачено. Окрім конституційного права громадян на приватне життя та таємницю листування їхні секрети юридично ніщо не захищає.
Але провівши в другому розділі даного реферату аналіз історії розвитку законодавства у сфері промислової власності, яка теж є секретною інформацією громадян та/або юридичних осіб я впевнено можу стверджувати, що ситуація в цій сфері поступово змінюється на краще. Зокрема прийнято ряд законів, що так чи інакше стосуються комерційної таємниці, секретних технологій, що становлять промислову власність.
І на завершення в третьому розділі я розглянув положення про право інтелектуальної власності, які передбачені в новому Цивільному кодексі України, який вступить в законну силу в 2004 році. Ним інтелектуальна власність прирівнюється до права власності на речі, що є нормою для всього світу.

Повна інформація про роботу

реферат "Службова та комерційна таємниця як об’єкт цивільного права" з предмету "Фінанси підприємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 31.10.2010 в 14:01. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 773 та скачано 44 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...