Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Звіт з практики на підприємстві ТОВ “УКРВУДЕКСПОРТ”Зміст

Вступ 3
1. Загальне ознайомлення з підприємством та правовою основою
його функціонування
1.1. Історія та економічна характеристика підприємства 4
1.2. Організаційна структура підприємства 9
2. Бухгалтерський облік та звітність на підприємстві
2.1 Облікова політика підприємства 10
2.2 Облік фінансово-господарської діяльності підприємства
2.2.1 Облік основних засобів 12
2.2.2 Облік товарно-матеріальних цінностей. 14
2.2.3 Облік праці та її оплати 15
2.2.4 Облік витрат на підприємстві 16
2.2.5 Облік випуску та реалізації готової продукції 18
2.2.6 Облік грошових коштів та розрахункових операцій 19
2.2.7 Облік джерел власних і залучених коштів 20
2.2.8 Облік валових доходів та фінансових результатів 20
3. Автоматизація бухгалтерського обліку на підприємстві 23
Висновок 26
Список використаної літератури 27
Додатки

Вступ

Метою практики є поглиблення та застосування на практиці теоретичних та практичних знань, які набуті в процесі навчання, оволодіння сучасними формами та методами економічної, контрольної та організаторської роботи, формування відповідальності при прийнятті управлінських рішень, вміння орієнтуватися в сучасних умовах трансформації економіки України.
Завданням практики є розширення обсягу знань і умінь з погляду виконання практичних завдань, отримання практичних навичок та їх удосконалення, розширення кругозору; встановлення взаємозв‘язку між практичним і теоретичним навчанням; уміння прийняття обґрунтованого управлінського рішення та несення відповідальності за його прийняття; формування аналітичного підходу до діючого законодавства. Дані завдання досягалися згідно з планом проходження виробничої практики.
Перші дні практики були спрямовані на ознайомлення з керівництвом підприємства, його посадовим складом, робочими приміщеннями, напрямками діяльності, обсягом роботи відділів та проведення інструктажу.
В подальшому була надана можливість безпосереднього, детального ознайомлення з роботою відділу бухгалтерії ТОВ “Укрвудекспорт”: ведення бухгалтерського обліку на підприємстві, формування фінансової та податкової звітності.
Головним бухгалтером постійно ведеться робота по удосконаленню організації обліку.
Під час проходження практики були використані відповідні джерела інформації щодо роботи бухгалтерського підрозділу ТОВ “Укрвудекспорт”: нормативно-законодавчі акти, положення про бухгалтерську службу, посадові інструкції та плани роботи.
Не знаете, как выбрать газобетон? Для начала необходимо уяснить, что газобетон бывает автоклавный и неавтоклавный. Неавтоклавный газобетон производят мелкие, частные предприниматели. Заводы же сегодня производят только автоклавный газобетон. В целом, самый важный фактор в выборе своего газобетона цена - это Ваша логика и знания, которые можно почерпнуть на stroy-sklad.kiev.ua.

Уривки

ТОВ “Укрвудекспорт” є сучасним приватним підприємством дерево - переробної промисловості, яке спеціалізується на виробництві щепи паливної та щепи технологічної твердих порід. Дане підприємство працює на підставі Статуту та зареєстроване Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради №15221050006008571 (дод.1). Приватне підприємство ТОВ “Укрвудекспорт” зареєстроване в податковій інспекції, пенсійному фонді, фондах страхування на випадок тимчасової втрати працездатності, безробіття та нещасних випадків на виробництві. Приватне підприємство ТОВ “Укрвудекспорт” є самостійною економічною одиницею, яке засновано виключно на приватному капіталі.
Виробнича база являє собою складські приміщення, що розташовані за адресою: м. Кам’янка вул. Пляківське шосе,3. Виробнича база ТОВ “Укрвудекспорт” має під’їздну колію, що сполучена з залізничною колією Одеської залізниці. В подальшій роботі підприємства відправлення продукції постачальнику залізничним транспортом може використовуватися, як альтернатива автомобільним перевезенням, що зменшує затрати покупців та надає можливість реалізовувати продукцію по всій Україні. За юридичною адресою підприємство розташоване у м. Кам’янка вул. Червоноармійська, 86А.
Свою діяльність по виготовленю щепи підприємство розпочало у третьому кварталі 2008 року. До цього часу підприємство займалося реалізацією товарів У 2008 році ТОВ “Укрвудекспорт” виготовило 286 тон щепи паливної та 143 щепи технологічної твердих порід, в 2009 підприємство почало нарощувати обсяги виробництва та досягло показників в розмірі 6796 тон щепи паливної та 1700 тон щепи технологічної твердих порід. Але, із-за фінансової кризи значна частина покупців щепи, призупинили свою діяльність. В результаті чого в 2010 році ТОВ “Укрвудекспорт” скоротив виробництво щепи паливної до 4705 тон, та майже відмовився від виробництва щепи технологічної твердих порід – 173 тони .
В даний час підприємство веде активну діяльність по знаходженню покупців на свою продукцію. Основними покупцями продукції ТОВ “Укрвудекспорт” є: ТОВ “АЙ-Сі-Ел Україна”, ТОВ “Зет-Груп”, ТОВ “Смілаенергопромтранс”.

  

Повна інформація про роботу

звіт з практики "Звіт з практики на підприємстві ТОВ “УКРВУДЕКСПОРТ”" з предмету "Облік, аналіз та аудит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 17.12.2012 в 14:03. Автором даного матеріалу є Марина. З моменту опублікування роботи її переглянуто 5639 та скачано 119 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Марина...

звіт про передвідпускну практику на 27 сторінок, захистила відмінно


Подібні матеріали