Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Магазин українських рефератів

Комплекс маркетингу для салону мобільних телефонів SunSkyУривки

Вступ

Хотите запечатлеть самые удивительные моменты своей свадьбы? Тогда качественная, профессионально снятая видеосъемка - самый лучший вариант для Вас. Высококачественное HD видео и удачно подобранная фоновая музыка - вот некоторые особенности настоящего профессионализма в сфере свадебных видеосъемок.

У вік шаленого розвитку науки і техніки, коли кожна людина постійно знаходиться у пошуках чогось нового – вона все менше часу витрачає на побачення з рідними, друзями, які хвилюються за неї. Тому для постійного зв’язку людей одних з одним і був придуманий мобільний телефон.
На сьогоднішній день їх продаж став досить прибутковою справою, яка проте не позбавлена певних недоліків. Наша мета – створити організацію, яка б не лише займалася збутом мобільних телефонів, комплектуючих і аксесуарів для них, а й надавала різні довідкові послуги. Ми також пропонуємо продаж з короткостроковим кредитом – з метою приваблення потенційних споживачів.
У своїй діяльності ми будемо враховувати всі смаки і вподобання, пропозиції покупців, які, сплачуючи певну грошову суму при купівлі телефону, бажають користуватися виключно високоякісною продукцією, використовуючи всі її можливості.
"Sun Sky" турбується про своїх споживачів. Саме з цією метою опрацьовується і впроваджується програма "Мобілізація" : майбутній покупець повинен володіти максимумом інформації, перш ніж придбати мобільний телефон, повинен визначити для себе, яка модель йому до вподоби, наперед спланувати витрати на мобільний зв'язок . Про це клієнт, економлячи свій час, може почути по радіо, прочитати у пресі, заглянути на сайт фірми.
Під час придбання телефонного пристрою покупець матиме змогу докладно ознайомитись з фірмою виробником, плюси та мінуси даного телефону, а також одержить безплатну інформацію про систему функціонування мобільного телефону.
Тут при потребі можна усунути ваду вашого телефону, а також - скористатись послугами професіоналів та встановити мобільний телефон у своєму авто.
Отже, наша організація забезпечуватиме споживачів не лише високоякісною продукцією, а й необхідною інформацією про можливості телефону з метою виховання нового мобільно – орієнтовного прошарку суспільства. Цим ми привернемо до себе нових споживачів і збережемо постійних клієнтів, які за невелику оплату зможуть отримати додаткову інформацію та надіслати пропозиції на електронну адресу – SunS@ ua.fm.

Аналіз кон’юнктури ринку

Салон - магазин „SunSky” є порівняно ще новачком у сфері реалізації мобільних телефонів та надання відповідних послуг, адже його діяльності лише 1.5 роки. Проте за цей час вона порівняно багато досягла : було створено постійне коло споживачів, розширено асортимент продукції двічі, створено нові послуги – встановлення мобільного в авто, наприклад.
Фірма працює на ринку мобільних телефонів, що має досить стабільну кон’юнктуру ринку, оскільки спостерігається відносна стійкість цін на товар та велика активність як споживачів такі постачальників.
На даному ринку послуг існує безліч конкурентів салону магазину”, проте є такі, які не здатні вистояти в умовах такої конкуренції. Ці салони мають невеликі приміщення, невелике коло споживачів.
В свою чергу такі широко відомі магазини-салони як Менс, Нтон, Еванс...утримують досить сильні позиції на ринку.
Саме в цих салонах даний магазин-салон баче найбільших конкурентів, які проводять досить потужну маркетингову політику.

Обґрунтування вибору потреб

Потреба в мобільному телефоні не є первинною, оскільки це не є життєво важливим товаром. Переважно ця потреба виникає при необхідності миттєвого зв’язку у будь-який час в місцях, де немає звичайних телефонів. У наш час мобільний телефон ще є предметом розкоші і лише зі збільшенням доходу люди можуть дозволити собі таке задоволення. Також мобільний телефон потребує певного обслуговування, що знову примушує його власника звертатись до салонів мобільного зв’язку. Потреба виникає і в якісному телефоні і відповідному обслуговуванні.
В свою чергу потреба в мобільному телефоні повністю не задоволена, адже собі це дозволити кожен середньо статичний українець не може. Особливо потреба в мобільному зв’язку виникає у зонах, де немає покриття. По еластичності є еластичною, бо зі зменшенням ціни зростає попит на дану продукцію. Необхідність у мобільному телефоні відчуває лише частина населення, тому потреба за глибиною проникнення в суспільну свідомість є частково свідома.
Отже, якщо проаналізувати всі види потреб, то отримаємо, що мобільний телефон потрібен, але не є великою необхідністю і потреба виникає імпульсивно.
Мобільний зв’язок допомагає спілкуватись на великій відстані, що є його найбільшою перевагою.
Повна інформація про роботу

проект "Комплекс маркетингу для салону мобільних телефонів SunSky" з предмету "маркетинг". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 07.10.2011 в 15:48. Автором даного матеріалу є Лілія. З моменту опублікування роботи її переглянуто 492 та скачано 40 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Лілія...

у роботі розглядаються всі складові комплексу маркетингу відносно мобільних телефонів SunSky