Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Розробка інтерактивного мультимедійного електронного виданняПовна назва роботи: Розробка інтерактивного мультимедійного електронного видання
«Моделювання шарувато-дощових хмар»

1. Вихідні дані щодо курсової роботи:
- теоретичні відомості по даній темі;
- робоча комп’ютерна програма.
2. Етапи роботи:
- Розробка сценарію за темою курсової роботи.
- Пошук, створення і систематизація комплектуючих текстових, графічних та відео матеріалів електронного видання по даній темі.
- Відпрацювання теоретичного підґрунтя та розробка структури видання.
- Розробка навігації видання та її елементів.
- Наладка робочої програми та запис на компакт-диск.
- Оформлення пояснювальної записки (20-30 аркушів формату А-4).

Зміст

Реферат 3
Зміст 4
Теоретичні відомості 5
Вступ 13
1. Створення моделей хмар у середовищі Visual Studio 14
2. Створення текстур для накладання на модель 19
Висновки 24
Список використаної літератури 25

Реферат

Пояснювальна записка до курсової роботи « Моделювання шарувато-дощових хмар»: 30 с., 13 рисунків, 8 літературних джерел.
Об'єкт розробки – інтерактивне мультимедійне електронне видання, що моделює шарувато-дощові хмари.
Мета роботи полягає у закріплення теоретичних знань, отриманих в процесі вивчення дисципліни «Основи і технології формування, обробки і відображення мультимедійних даних».
Для створення та обробки всіх необхідних об’єктів були використані наступні програмні засоби: Microsoft Visual Studio 2008.
В процесі створення електронне видання були застосовані основні ефекти та прийоми, які були вивчені на лабораторних роботах з дисципліни «Основи і технології формування, обробки і відображення мультимедійних даних».
В результаті був отриманий кінцевий варіант інтерактивного мультимедійного електронного видання, що моделює шарувато-дощові хмари, який є цілком завершеним продуктом, єдине ціле, що має єдину тематику, дизайн.
Виконання завдань покращило навички реалізації творчих ідей з метою створення електронних видань.

Висновки

Очищаетесь от токсинов, бактерий и вирусов женского организма? Китайские тампоны обладают массой лечебных свойств, они эффективны при вагинитах, воспалениях, эрозии и прочих проблемах. Продажу гигиенических тампонов по выгодных ценах осуществляет компания Clean point.
Дана курсова робота допомогла отримати навички зі створення інтерактивного мультимедійного електронного видання.
В результаті виконання даної курсової роботи навчився створювати інтерактивні електронні видання, що основані на інтерфейсі API OpenGL. Було закріплено теоретичні навички користування програмою: Microsoft Visual Studio 2008 з використанням API OpenGL.
Електронне видання було створено відповідно до вимог зазначених викладачем: моделювання шарувато-дощових хмар та власне їх поведінки, авторське оформлення всієї роботи.
При створенні даного електронного видання було застосовано анімацію моделей за допомогою програми Microsoft Visual Studio 2008 з використанням API OpenGL.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Розробка інтерактивного мультимедійного електронного видання" з предмету "Основи і технології формування, обробки і відображення мультимедійних даних". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.12.2012 в 01:28. Автором даного матеріалу є Аліна Мірошникова. З моменту опублікування роботи її переглянуто 128 та скачано 0 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Аліна Мірошникова...

курсова робота на 25 сторінок


Подібні матеріали