Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Екологія

Перетворення і збереження природного середовища мешкання людиниУривки

Разом з тим існує і розривши між підвищенням загального культурного рівня населення і культурою відносин до природи. Тому виникає необхідність, по-перше, у створенні системи природоохоронних мір, по-друге, наукове обґрунтування і включення в цю систему критеріїв естетичної оцінки природи, по-третє, розвиток системи екологічного виховання, удосконалювання усіх видів художньої творчості, зв'язаних із природою.

Повна інформація про роботу

реферат "Перетворення і збереження природного середовища мешкання людини" з предмету "Екологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 23.07.2010 в 15:14. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 319 та скачано 33 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали